ثبت نام عضویت در سایت (پایه)


لطفا فرم زیر را پر کنید.


تکميل موارد مشخص شده با * الزامی است.
   مشخصات فردی   


   تحصیلات   

   مشخصات حساب کاربری   

   توافق‌نامه عضويت در سايت   

اين توافق‌نامه عضويت در سايت ("توافق‌نامه") توسط و فی مابين IEEA ("سايت") و شما كاربر گرامی ("كاربر" يا "شما") منعقد گشته و بيانگر نحوه استفاده از سايت و تمامی‌خدمات ارايه شده از سوی آن می‌باشد. لطفاً ضوابط و قوانين مندرج در اين توافق‌نامه را به دقت مطالعه فرماييد. چناچه پس از مطالعه ضوابط مذكور، خود را ملزم و مقيد به انجام تعهدات توافق‌نامه نمی‌دانيد، لطفاً از هيچ يک از خدمات ارايه شده توسط سايت استفاده ننماييد. با علامت زدن و كليک بر روی گزينه "من موافقم"، شما تاييد می‌نماييد كه اين توافق‌نامه را مطالعه كرده، به مفاد آن پی برده و خود را ملزم و مقيد به انجام تعهدات آن می‌دانيد.

اين توافق‌نامه ممكن است هر از گاهی مورد جرح و تعديل قرار گيرد. بنابراين سايت اين حق را برای خود محفوظ ميدارد كه در هر زمان كه لازم بداند، چنين تغييرات و اصلاحاتی را اعمال نمايد. ادامه دسترسی و استفاده از هر بخشی از سايت به منزله پذيرش چنين تغييراتی از جانب شما می‌باشد. عدم پيروی از اين مقررات از سوی شما، با يا بدون اطلاع قبلی می‌تواند منجر به تعليق يا خاتمه يافتن دسترسی شما به سايت گردد.

نام كاربری و كلمه رمز شما جهت استفاده از سايت، كاملا شخصی می‌باشد. شما خود مسئول تمام استفاده های احتمالی از كلمه رمزتان خواهيد بود و مسئوليت حفظ محرمانه بودن آن نيز به عهده شخص شما می‌باشد. چنانچه متوجه شديد كه كلمه رمزتان به دست فرد ديگری افتاده و مورد استفاده غير مجاز شخص يا مؤسسه ای قرار گرفته، می‌بايست در اسرع وقت سايت را از اين موضوع مطلع سازيد.

شما متعهد می‌شويد كه در هنگام ارسال هر گونه پيام و مطلبی در بخش تالار گفتگو و يا ساير قسمتهای سايت، از به كار بردن كلمات زشت، توهين آميز، پرخاشجويانه، نفرت انگيز، تهديد آميز، ركيک و زننده و هر گونه اهانت، افتراء و تهمت به نحوی كه موجب هتک حرمت افراد (اعم از حقيقی يا حقوقی) شود، اجنتاب ورزيد. همچنين شما متعهد ميگرديد كه از قرار دادن يا ارسال هر گونه مطلب اعم از متن، تصوير و صدا، اطلاعات رمزی و يا آگهی های غير مجاز كه منجر به نقض قانون كپی رايت شود، علايم و اسرار تجاری، هر گونه حقوق مربوط به اشخاص حقيقی و حقوقی، و يا هر مطلبی كه منجر به تشويق يا اقدام به اعمال خلاف قانون يا تعهدات حقوقی گشته و يا منجر به نقض قوانين و مقررات محلی، كشوری و يا بين‌المللی گردد، اكيداً خودداری نماييد.

كليه مطالب ارايه شده در سايت تنها برای استفاده شخصی شما می‌باشد. از آنجا كه مطالب مندرج در سايت تحت حمايت قانون بين‌المللی كپی رايت می‌باشد، شما مجاز به بهره برداری تجاری از مطالب بدست آمده از سايت و يا هر روش غير مجاز ديگری به صورت انتشار، انتقال، توزيع و يا ذخيره سازی (اعم از مكانيكی و يا الكترونيكی) آنها نمی‌باشيد؛ مگر اينكه با توجه به قوانين مربوطه، اجازه مزبور به صورت كتبی و به وضوح توسط اين سايت به شما واگذار شده باشد.

اين سايت نسبت به بازنگری و كنترل مطالب ارسالی از سوی كاربران در هر قسمت از سايت، به خصوص بخش مربوط به تالار گفتگو؛ نه اقدامی صورت می‌دهد و نه توان انجام چنين اقدامی را دارد. در نتيجه سايت مسئول محتوای مطالب ارسالی نمی‌باشد. لذا شما موافقت می‌نماييد كه سايت هيچگونه تهعدی از اين بابت نسبت به شما در مورد هر گونه مطالب ارسالی توسط ديگران از جمله افتراء، اهانت يا مسايل غير قانونی، حتی موضوعاتی كه تخطی از اين توافق‌نامه محسوب می‌شوند، ندارد و نخواهد داشت. سايت اين حق را محفوظ ميدارد، ليكن هيچ وظيفه ای را بر عهده نمی‌گيرد، كه مطالب ارسالی يا قرار داده شده در هر قسمت از سايت را با صلاحديد خود - با يا بدون اطلاع قبلی - مورد تجديد نظر، اصلاح، جابه‌جايی و يا حذف قرار دهد.

شما متعهد می‌گرديد كه در صورت استفاده غير مجاز از مطالب بدست آمده از سايت و يا هرگونه نقض مقررات اين توافق‌نامه از سوی شما، نسبت به جبران خسارات احتمالی وارده به سايت و مؤسسه های تابعه آن، كاركنان، نمايندگان، اداره كنندگان و مديران آن اقدام نماييد.

اين سايت ممكن است بنا بر صلاحديد تامه خود - با يا بدون اطلاع قبلی - دسترسی شما به تمام يا قسمت هايی از سايت را به هر دليلی خاتمه داده و يا آن را به حال تعليق در بياورد. سايت هيچگونه مسئوليتی را از بابت تأخير يا عدم اجرای مفاد اين توافق‌نامه يا خدمات سايت كه مستقيماً به علت موارد و دلايلی خارج از كنترل معقول و منطقی آن باشد به عهده نمی‌گيرد. برخی از اين موارد عبارتند از: بلايای طبيعی، آتش سوزی، اعتصاب، جنگ، اقدامات دولتی، قصور و غفلت عرضه كننده خدمات سخت افزاری و نرم افزاری، سهل انگاری و يا وجود اشكال در شبكه و يا دستگاه های مخابراتی.

چناچه شما با قوانين و ضوابط فوق الذكر موافق نيستيد، لطفاً از ادامه روند ثبت نام خودداری نماييد.تمامی حقوق برای وب‌سایت « انجمن مهندسی زلزله ایران (IEEA) » محفوظ است.

صفحه اصلی     |    درباره انجمن     |    پیوندها     |    پرسشهای متداول     |    تماس با ما     |    نسخه قدیمی سایت